Отзывы, сравнение и рейтинг хостинг провайдера Rx-name.ua

Обзор и рейтинг хостинга Rx-name

Rx-name.ua – сервер, главными особенностями которого являются сочетание стоимости тарифных планов, высокой производительности хостинга и мощности.

Преимущества

Ниже представлены особенности сервера, благодаря которым компания считается ведущей на IT-рынке:

  • Бэкап денежных средств в первый месяц пользования услугами.
  • Веб-контенты размещаются в собственном дата-центре сервера и доступны в круглосуточном режиме.
  • Тарифные планы варьируются от 116,23 до 1253,75 гривны в месяц.
  • Ежедневное, резервное копирование данных сайтов клиента.
  • Надежная защита ресурсов от интернет-атак.

Заказав IT-услуги в компании, пользователь получает возможность полностью управлять и контролировать свой веб-контент, расширенное количество памяти, права главного администратора и техническую поддержку в круглосуточном режиме.

START+

Подойдет для блога, небольших проектов.

от 103.97 грн в месяц

Попробовать

BASIC

Подойдет для разных сайтов

от 153.18 грн в месяц

Попробовать

BUSINESS

Для успешных бизнес-проектов

от 230.88 грн в месяц

Попробовать

Отзывы пользователей

guest
9 Комментарий
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Анастасія
Анастасія
1 год назад
Рейтинг :
     

Професійна команда спеціалістів, цілодобова підтримка кожного клієнта та надійність захисту всіх даних — це все саме про RX-NAME.UA. Разом із цією компанією розмістили вже не один наш проєкт на їхніх серверах. Задоволені співпрацею та продовжуємо її далі.

Володимир
Володимир
1 год назад
Рейтинг :
     

Ніяк не могли вирішити питання захищеності нашого сайту і вирішили все ж замовити SSL-сертифікат. Обрали із усіх запропонованих варіантів хостинг-компаній — RX-NAME. Зацікавила приємна ціна і те, що цей провайдер надає змогу впродовж місяця спробувати їхні послуги і за необхідності повернути кошти. Ми ж спробували і продовжили наше партнерство. Рекомендуємо!

Марина
Марина
1 год назад
Рейтинг :
     

Як виявилося, пізнати хостинг і всі його особливості — не так складно. Завдяки команді цього хостинг-провайдера тепер маємо більшу швидкість та оптимізацію нашого сайту, і головне — розуміємо всі тонкощі його роботи. Дякуємо за професіоналізм!

Василина
Василина
1 год назад
Рейтинг :
     

Гарна якість послуг та співвідношення цін до них, професійна цілодобова підтримка та широкий вибір необхідних послуг. Рекомендуємо!

Вадим
Вадим
1 год назад
Рейтинг :
     

Дякую хлопцям за оперативне реагування та швидке вирішення проблем. Наш сайт мав певні неполадки із ключем безпеки, що відповідно підривало надійність нашої системи. Звернулися за консультацією до RX-NAME і їхня команда надала професійну допомогу та підтримку. Рекомендую!

Тетяна
Тетяна
1 год назад
Рейтинг :
     

Хочемо подякувати команді за введення блогу на власному сайті. Ми молодий бізнес і мало ще розуміємось на всій цій системі, а вони подають інформацію так просто і змістовно, що легко й швидко розбираєшся у нових термінологіях. Окреме спасибі за постійну підтримку!

Христина
Христина
1 год назад
Рейтинг :
     

Недаремно говорять – знайди професіоналів своєї справи і не матимеш проблем у бізнесі. Дякуємо команді RX-NAME за нашу співпрацю 🙂 Рекомендуємо всім!

Олексій
Олексій
1 год назад
Рейтинг :
     

Дякуємо за сервіс та компетентний персонал. Рекомендуємо!

Дмитро
Дмитро
8 месяцев назад
Рейтинг :
     

З задоволенням ділюся своїм позитивним враженням від співпраці з RX-NAME.UA. Їхній професіоналізм та цілодобова підтримка кожного клієнта справді вражають. Надійність захисту даних на їхніх серверах гарантує спокій і впевненість. Ми вже розмістили наші проекти на їхніх серверах і не можемо бути більш задоволені співпрацею. Незважаючи на всі виклики, які виникали, команда RX-NAME завжди була поруч і готова надавати допомогу. Ми рекомендуємо їхні послуги і плануємо продовжувати співпрацю у майбутньому. Дякуємо за ваш професіоналізм і надійність!

Last edited 8 месяцев назад by Дмитро